Fumetsu no Anata e
Yer İşareti
4 Kişi Takip Ediyor
8.4
Durum Devam Ediyor
Tip Manga

Fumetsu no Anata e

Alternatif Başlıklar der Unsterblichen für Dich, Senin Ebediyetine, To Your Eternity, 不滅のあなたへ

Özet: Fumetsu no Anata e

Ölümsüz bir varlık yeryüzüne gönderildi ve tundranın ortasında yalnız yaşayan bir çocukla tanıştı. Varlık ölmekte olan şeylerin şeklini alabilir, ancak yalnızca “itici güç” öncekinden daha güçlüyse. Sonsuza kadar yaşarken varlık ne tür deneyimler ve mücadeleler ile karşılaşacaktır?

Sadece bir küre görünümünde garip bir oluşum, çok uzaklardan Dünya’ya gönderildi. Dokunduğu cisimlerin ve canlıların şeklini alma yeteneğine sahip olan bu oluşum, ilk olarak bir taşa dönüştü. Sonrasında yükselen sıcaklıkla beraber, kendini yosun kaplı bir şekilde buldu. Hayatında bundan başka ne bildiği, ne de amacı vardı.

Bir karlı günde, onun için hayat değiştirici bir şey olana kadar yerinden kıpırdamadı. Bir köpek, hemen yanında üzerine yığılıverdi. Bunun üzerine oluşum bir köpeğe dönüştü ve aklında hiçbir şey olmadan etrafta salındı. Sadece dolandı, artık dokunabiliyor, görebiliyor, hissedebiliyordu. Çok zaman geçmeden, köpeğin sahibi olan genç bir erkeğin yanına gelebildi. Bu çocuk, onu yaşlılara bakması için geride bırakıp yoğun ve acımasız hava şartlarına karşı yeni bir ev arayan kabilesinin geri dönüşünü bekleyen, umudun vücut bulmuş haliydi. Gelmeyecekleri neredeyse kesin de olsa, tüm ölmüş yaşlılardan sonra hala kabilesinin geri dönmesini bekliyordu.

Çocuk, etrafını keşfetme isteğiyle evini terk edip uzun bir yolculuğa çıkmak üzere hazırlandı. Amacı, kabilesinin gittiği yönü bıraktığı izlerle takip ederek hayalinde cennet gibi mekana ulaşmaktı. Ancak, ağır bir yara ve hiçbir izi görünmeyen bir kabileyle, başına neler gelecekti neler…

Fumetsu no Anata e, ölümsüz bir canlı olan “Fushi”nin yaşamını, karşılaştıklarını ve hissettiklerini; olabilecek en dokunaklı haliyle anlatıyor.

Türkçe Başlık: Senin Ebediyetine
Asıl Başlık: Fumetso no Anata e

Yayınlandı 2016
Yazar OOIMA Yoshitoki
Artist OOIMA Yoshitoki
Seri Haline Getirildi Shuukan Shounen Magazine (Kodansha)
Payşlaşan
Yayımlandı
Güncellendi
Anahtar Kelimeler: fumetsu no anata e oku, fumetsu no anata e türkçe, fumetsu no anata e türkçe, fumetsu no anata e indir türkçe, fumetsu no anata e online oku

Fumetsu no Anata e Bölümleri

Yorum